İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Vizyonumuz

Açıklık, ekip çalışması, girişimcilik ve yaratıcılığı destekleyerek, en çok tercih edilen ve çalışanlarının gerçekten mutlu olduğu bir şirket haline getirmek ve bunu sürekli kılmaktır.

İnsan Kaynakları Misyonumuz

Güvenilir ve dürüst, iç ve dış müşteri duyarlılığına, takım ruhu, dayanışma ve özgüvene sahip, yenilikçi, dinamik, yaratıcı çalışanların şirket vizyonuna ulaşmada ortak bir bakış açısı kazanmalarını sağlamak ve iş süreçleri ile bir bütünlük oluşturarak tüm iş yapış şekillerinde farklılaşma yaratmak.

İnsan Kaynaklarına Bakışımız

CRV Nakliyat İnsan Kaynakları politikasının ana yaklaşımı ortak inanç ve değerleri doğrultusunda, CRV Nakliyat’ın gelişimini ve ilerlemesini sürekli kılmak için, bütün çalışanlarımızı nitelikleri ve becerileri açısından desteklemek, onların, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı hedefleyerek kendilerini geliştirip yenilemelerini sağlamaktır.

"Açıklık", "Katılım", "Paylaşma" ve "Fırsat Eşitliği" CRV Nakliyat’ın temel ilkeleridir. "Kendi Yöneticini Kendin Yetiştir" yaklaşımını ilke olarak benimsemiştir. Bu prensiple, personel alımlarındaki önceliğimiz; 3 aylık oryantasyon sürecinden geçmiş ve şirket bünyemizde en az 5 yıl bir fiil çalışmış, mevcut birimleriyle, doğru "öz" e sahip, şirket bünyesinde verilecek sektörel eğitimlerle bilgi ve becerisi pekiştirebilecek arzuya sahip "özel" kişilerdir.

Amacımız, çalışanlarımızı adana evden eve nakliyat sektörünün sürekli değiştiği bir ortamda, karşılaştığı olayları çok boyutlu olarak ele alabilen, gelişmenin gerektirdiği çözümleri üretebilen, çağdaş yönetici ve idareciler olarak daha üst görevlere hazırlamak ve onlara kariyer aşamalarının gerektirdiği bilgi ve becerileri kazandırmaktır. 

05327016031