Şehirler Arası Nakliyat

CRV Nakliyat şehirler arası taşımacılık ta Türkiye'nin her yerine 5 adet son model kamyonları ile kaliteli, güvenilir ve zamanında teslimat ile  hizmet vermektedir. Şehirler içinde ve şehirler arası taşımalarımız kendi öz taşımalarımızdır. Taşeron firma kullanmamaktayız. Her taşımamızda kendi logolu araçlarımız ve kendi personelimiz ile taşıma yapmaktayız.

Şehirler arası adana evden eve taşıma işlemlerinde önce ekspertizlik yapılır. Taşınacak eşyaların ekpertiz raporu hazırlanır. Eksperimiz size taşıma hakkında detaylı bilgi sunduktan sonra fiyat teklifimiz gerek yazılı gerekse sözlü olarak siz değerli müşterilerimize sunulur. Ardından sizede uygun ise karşılıklı sözleşme imzalanır, sözleşme tarihi ve şartları belirlendikten sonra belirtilen tarihte taşıma gerçekleştirilir.

Şehirler arası taşımalarımızda gidilen adreste dışardan personel kiralama yapmamaktayız. Tamamen kendi personelimiz ile yükleyip boşaltma adresinde de aynı personelimiz yerleştirip teslimatını yapmaktadır. Sloganımız '' Biz Taşıyalım... Siz Rahatınıza Bakın.'' Taşımada ki rahatlığı görmek için CRV Nakliyatı tercih edin...

05056938021