Ücretsiz Nakliyat Ekspertizi

CRV Nakliyat, taşınacak eşyayı ücretsiz olarak hizmet veren eksperleri tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısı, ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin tespiti ve daha sonra her hangi bir problem ile karşılaşmak için yapılan işlemdir.

Evden eve nakliyat talebinizi bize telefon ile, e-mail veya iletişim formunun doldurularak bize ulaşmasıyla CRV Nakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz gün ve saatte ziyaret eder, nakliyat talebinize uygun  planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi temini, eşyalarınızın hassasiyetine göre kaç elemanın geleceği ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır. Eşyanın gideceği yeni yeri de ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en aza indirir. 

Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra CRV Nakliyat eksperi sizin isteklerinizi de göz önünde bulundurarak size yazılı bir teklif sunar. (Bu yazılı teklif aynı zamanda sözleşme yerine geçer).Taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırılıp kayıt altına alınır. CRV Nakliyat eksperleri taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır. 

Taşıma eksperi taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur. Taşınma gününde taşınma eksperi, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan CRV Nakliyat Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan sonra operasyon başlar. 

05327016031